sdh daňkovice

 Novinky 
 
PF 2018
Příjemné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok 2018 přeje všem SDH Daňkovice.
 
Podzimní kolo soutěže Plamen - Krásné
Dne 7.10. 2017 jsme se s mladými hasiči žůčastnili podzimního kola soutěže Plamen v Krásném. Oproti jarnímu kolu, kdy jsme cestovali přes celý okres, to tentokrát bylo přes les :) do sousední vesnice. Kůli špatnému počasí se běžel pouze ZPV. Družsto mladších dětí obsadilo 4. místo, družstvo starších dětí obsadilo 9. místo. Výsledky kategorie mladší naleznete zde, kategorie starší zde . Fotografie z akce zde.
 
Věcovský Plamínek
Dne 30.9. 2017 jsme se s mladými hasiči žůčastnili soutěže Věcovský Plamínek. Soutěž probíhala ve stylu podzimního kola hry Plamen. Družsto mladších dětí obsadilo 2. a 10. místo. Družstvo starších dětí obsadilo 4. a 6. místo ve své kategorii. Výsledky naleznete zdeFotografie z akce zde.
 
 
Memoriál Jana Dřínka a Karla Herolda
Dne 9.9. 2017 se se družstva žen a mužů zúčastnila soutěže Memoriál Jana Dřínka a Karla Herolda ve Žďáře nad Sázavou. Družstvo žen prolomilo smůlu na této soutěži a vyhrálo :). Před družstvem mužů stála obhajoba z posledních dvou ročníku a to byla výzva :). Vše klaplo :) a na putovním poháru přibyl třetí štítek Daňkovice :) , což se ještě nikomu z výherců nepovedlo :) . Výsledky naleznete zde. Fotografie z akce zde.
 
Bohdalovský pohár
Dne 2.9. 2017 se družstva dětí, žen a mužů zůčastnila soutěže O Bohdalovský pohár. Děti vyrazily pouze starší a po drobných chybkách skonči na 7. místě. Družstvům žen i mužů se podařilo vyhrát :). Výsledky kategorie děti naleznete zde, dospělí zde. Fotografie z akce zde
 
Noční soutěž - Herálec
Dne 12.8. 2017 se družstva žen a mužů zůčastnila noční soutěže v Herálci. I přes stížené noční podmínky se oboum družstvům podařilo soutěž vyhrát :). Výsledky naleznete zde . Fotografie z akce zde.
 
O pohár starosty Sázavy
Dne 8.7. 2017 se družstvo mužů zůčastnilo soutěže O pohár starosty Sázavy. Po vydařeném výkonu se družstvu podařilo vyhrát. Výsledky naleznete zde . Fotografie z akce zde.
 
Okresní soutěž - Lavičky
Dne 24.6. 2017 se družstva žen a mužů zůčastnila Okresní soutěže v Lavičkách. Ženy, po hezkém výkonu, skončily druhé, mužům se podařilo vyhrát :). Výsledky žen naleznete zde, mužů zde. Fotografie z akce zde.
 
O pohár starosty Svratky
Dne 19.6. 82017 jsme se s mladými hasči zůčastnily soutěže o pohár starosty Svratky. Soutěžilo se ve štafetě CTIF a požárním útoku. Družsta mladších i starších obsadily hezká druhé místa. Výsledky naleznete zde . Fotografie z akce zde.
 
Krásenská 60ka
Dne 4.6. 2017 jsme se s mladými hasiči žůčastnili soutěže Krásenská 60ka. V disciplíně požární útok se nám podařilo vyhrát, jak v kategorii mladší žáci, tak starší žaci :) . V disciplíně 60m překážek, se taky dařilo :) . Výsledky PU naleznete zde , výsledky 60m překážek zde. Fotografie z akce zde.
 
Okrsková soutěž - Daňkovice
Dne 3.6. 2017 se družstva dětí, žen a mužů zůčastnila Okrskové soutěže pořádané tentokrát na domácí půdě v Daňkovicích. Družsto mladších dětí vyhrálo, starším se útoky nevydařili a skončily 3. Družstva žen i mužů své kategorie vyhráli. Za nejrychlejší čas v požárním útoku získalo družstvo mužů memoriál Václava Buriana. Výsledky naleznete zde. Fotografie z akce zde.
 
Jarní kolo soutěže Plamen
Dne 20.5. 2017 jsme se s mladými hasiči po zimní přípravě žůčastnili jarního kola soutěže Plamen ve Velkém Meziříčí. Družstvo mladších skončilo na hezkém 2. místě. Družstvo starších celkové obsadilo 6. pozici. Výsledky kategorie mladší naleznete zde , kategorie starší zde . Fotografie z akce zde.
 
PF 2017
Příjemné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok 2017 přeje všem SDH Daňkovice.
 
Podzimní kolo soutěže Plamen - Mostiště
Dne 8.10. 2016 jsme se s mladými hasiči žůčastnili podzimního kola soutěže Plamen v Mostištích. Družsto mladších dětí obsadilo 3. místo, družstvo starších dětí obsadilo 9. místo. Výsledky kategorie mladší naleznete zde , kategorie starší zde . Fotografie z akce zde.
 
Křižánecký Plamínek
Dne 28.9. 2016 jsme se s mladými hasiči žůčastnili soutěže Křižánecký Plamínek. Soutěž probíhala ve stylu podzimního kola hry Plamen. Družsto mladších dětí obsadilo druhé místo. Družstvo starších dětí obsadilo 4. místo ve své kategorii. Výsledky naleznete zde.
 
Noční hlídka - Březiny
Dne 24-25.9. 2014 se družstvo mužu zůčastnilo druhého ročníku soutěže Noční hlídka, kterou pořádalo SDH Březiny. Stejně jako u prvního ročníku jsme šli do soutěže s tím, že získáme nové zkušenosti. To se podařilo a ceníme si získaných zkušeností hlavně v oblasti záchrany osob v přímem ohrožení na zdraví. Tentokrát jsme se umístili na hezkém druhém místě, čehož si vážíme. O výsledky boužel pořadatel přišel. Fotografie z akce zde.
 
Memoriál Jana Dřínka a Karla Herolda
Dne 10.9. 2016 se se družstva žen a mužů zúčastnila soutěže Memoriál Jana Dřínka a Karla Herolda ve Žďáře nad Sázavou. Družstvu žen se bohužel nepodařilo prolomit smůlu na této soutěži a obsadilo 3. místo. Družstvu mužů se útok podařil a hezký čas 42,70s nikdo nepřekonal. To znamenalo obhajobu loňského vítězství!!! Výsledky naleznete zde. Fotografie z akce zde.
 
Bohdalovský pohár
Dne 3.9. 2016 se družstva dětí, žen a mužů zůčastnila soutěže O Bohdalovský pohár. V silné konkurenci obě družstva dětí tentokrát vybojovaly brambůrky :). Družstvům žen i mužů se podařilo vyhrát :). Výsledky naleznete zde. Fotografie z akce zde
 
Noční soutěž - Herálec
Dne 20.8. 2016 se družstva žen a mužů zůčastnila noční soutěže v Herálci. Ženám se podařilo obhájit loňské vítězství. Muži po drobných chybkách obsadili hezké druhé místo. Výsledky naleznete zde . Fotografie z akce zde
 
O pohár starosty Sázavy
Dne 9.7. 2016 se družstva žen a mužů zůčastnila soutěže O pohár starosty Sázavy. Ženám se podařilo vyhrát a je to čtvrtá výhra v řadě zasebou :) . Družstvo mužů udělalo drobné chybičky a skončilo na druhém místě. Výsledky naleznete zde . Fotografie z akce zde.
 
O pohár starosty Svratky
Dne 19.6. 2016 jsme se s mladými hasči zůčastnily soutěže o pohár starosty Svratky. Soutěžilo se ve štafetě CTIF a požárním útoku. Družstu mladším se podařilo vyhrát, družstvo starší obsadilo hezké druhé místo. Výsledky naleznete zde . Fotografie z akce zde.
 
Okresní soutěž - Měřín
Dne 11.6. 2016 se družstva žen a mužů zůčastnila Okresní soutěže v Měříně. Ženám se po bezchybném výkonu podařilo vyhrát a je to třetí výhra v řadě zasebou :) . Družstvo mužů udělalo několik chyb a skončilo 9té. Výsledky žen naleznete zde, mužů zde. Fotografie z akce zde.
 
Krásenská 60ka
Dne 4.6. 2016 jsme se s mladými hasiči žůčastnili soutěže Krásenská 60ka. V disciplíně požární útok se nám podařilo vyhrát, jak v kategorii mladší žáci, tak starší žaci :) . V disciplíně 60m překážek, se taky dařilo :) . Výsledky PU naleznete zde , výsledky 60m překážek zde. Fotografie z akce zde. Pořadatele chválíme za hezky připravenou soutěž.
 
Jarní kolo soutěže Plamen
Dne 28.5. 2016 jsme se s mladými hasiči po zimní přípravě žůčastnili jarního kola soutěže Plamen ve Žďáře nad Sázavou. Družstvo mladších skončilo těsně pod stupínkem vítězů. Družstvo starších celkové obsadilo 11. pozici, ale mělo nejrychlejší útok s vodou, což považujeme za velký úspěch :) . Výsledky kategorie mladší naleznete zde , kategorie starší zde . Fotografie z akce zde.
 
Okrsková soutěž - Krásné
Dne 21.5. 2016 se družstva dětí, žen a mužů zůčastnila Okrskové soutěže pořádané v Krásném. Všem čtyřem družstvům se podařilo své kategorie vyhrát a tak z Krásného do Daňkovic putovaly 4 jedničky :) . Za nejrychlejší čas v požárním útoku získalo družstvo mužů memoriál Václava Buriana. Výsledky naleznete zde. Fotografie z akce zde.
 
PF 2016
Příjemné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok 2016 přeje všem SDH Daňkovice.
 
Podzimní kolo soutěže Plamen - Svratka
Dne 10.10. 2015 jsme se s mladými hasiči žůčastnili podzimního kola soutěže Plamen ve Svratce. Družsto mladších dětí obsadilo 3. místo ze 30 zůčastněných družstev, což považujeme za super umístění !!! Družstvo starších dětí obsadilo 14. místo. Výsledky kategorie mladší naleznete zde , kategorie starší zde . Fotografie z akce zde.
 
Herálecký Plamínek
Dne 26.9. 2015 jsme se s mladými hasiči žůčastnili soutěže Herálecký Plamínek. Soutěž probíhala ve stylu podzimního kola hry Plamen. Družsto mladších dětí soutěž vyhrálo. Družstvo starších dětí obsadilo 2. místo ve své kategorii. Výsledky naleznete zde. Fotografie z akce zde.
 
Memoriál Jana Dřínka a Karla Herolda
Dne 12.9. 2015 se se družstva žen a mužů zúčastnila soutěže Memoriál Jana Dřínka a Karla Herolda ve Žďáře nad Sázavou. Družstvu žen se podařil hezký útok, ale bohužel drobná chybička a +10 trestný znamenala 2. místo. Družstvo mužů udělalo při útoku drobné nepřesnosti a čas 46,08s nebyl z nejlepších co se v letošním roce podařil. Někdy ve sportu rozhoduje štěstí a tentokrát přálo :). Po chybách konkurence se stal čas 46,08 výherní a tím se družstu mužů splnil malý sen !!! Výsledky naleznete kategorie ženy zde a kategorie muži zde. Fotografie z akce zde.
Rozhodčí tentokrá hodnotili přísně, ale pokud máme pravidla, tak by se měly dodržovat. Je možná na zamyšlenou, zda do budoucna nedoupřesnit pravidla a chybnou činnost, jako je to například u pravidel hry Plamen ???  
 
Bohdalovský pohár
Dne 5.9. 2015 se družstva dětí, žen a mužů zůčastnila soutěže O Bohdalovský pohár. Oboum družstvům dětí se podařili hezké útoky a družstvo mladších obsadilo 1. místo a družstvo starších obsadilo 2. místo ve své kategorii. Při útoku družstva žen vznikl problém při nástřiku levého terče a čas 67,9 stačil až na třetí místo. Družstvu mužů se útok podařil a čas 41,98 byl výherní :). Výsledky kategorie děti zde, kategorie ženy a muži zde. Fotografie z akce zde
 
Noční soutěž - Herálec
Dne 22.8. 2015 se družstva žen a mužů zůčastnila noční soutěže v Herálci. I přes stížené noční podmínky se oboum družstvům podařilo soutěž vyhrát :). Výsledky naleznete zde . Fotografie z akce zde
 
O pohár starosty Sázavy
Dne 11.7. 2015 se družstva žen a mužů zůčastnila soutěže O pohár starosty Sázavy. Ženy se blýskly časem útoku 48.42s !!! a s přehledem obhájily loňské vítězství :). Družstvu mužů se i přes drobné chybičky taky podařilo vyhrát a tak putovní poháry ze Sázavy, budou opět narok spolu :) . Výsledky naleznete zde . Fotografie z akce zde.
 
O pohár starosty Svratky
Dne 21.6. 2015 jsme se s mladými hasči zůčastnily soutěže o pohár starosty Svratky. Soutěžilo se ve štafetě CTIF a požárním útoku. Družstu mladším se podařilo vyhrát, družstvo starší obsadilo hezké druhé místo. Výsledky naleznete zde . Fotografie z akce zde.
 
Okresní soutěž - Pikárec
Dne 20.6. 2015 se družstva žen a mužů zůčastnila Okresní soutěže v Pikárci. Ženám se po hezkém výkonu podařilo obhájit loňské vítězství :) , což se stává maximálně jednou za 10 let ;-) . Družstvo mužů po chybce na teorii obsadilo nepopulární bramborovou pozici, ale bylo vyhlášeno jako družstvo s nejrychlejším útokem :).  Výsledky žen naleznete zde , mužů  zde . Fotografie z akce zde.
 
Jarní kolo soutěže Plamen
Dne 30.5. 2015 jsme se s mladými hasiči po zimní přípravě žůčastnili jarního kola soutěže Plamen v Hamrech nad Sázavou.Výsledky kategorie mladší naleznete zde , kategorie starší zde . Fotografie z akce zde.
 
Okrsková soutěž - Sněžné
Dne 16.5. 2015 se družstva dětí, žen a mužů zůčastnila Okrskové soutěže pořádané ve Sněžném. V kategorii dětí se podařilo  mladším i strarším umístit před družstvy z Krásného a tím vyhrát. Ženy konkurentky tentokrát neměly. Družstvu mužů se i přes drobné chybky taky podařilo vyhrát.  Za nejrychlejší čas v požárním útoku získalo družstvo mužů memoriál Václava Buriana. Výsledky naleznete zde. Fotografie z akce zde.
 
Technická pomoc - Čerpání vody
Dne 11.1. 2015 jednotka SDH vyčerpala vodu ze sklepa, který byl zaplaven po prudkém tání.
 
Požár lesního porostu
Dne 1.1. 2015 00:15 hodin byla zásahová jednotka povolána k požáru lesního, polního porostu nad Selským Dvorem. Po příjezdu na místo a průzkumu okolí jsme zjistili, že naštěstí nic nehoří. Požár dvou stromů si někdo spletl, s doutnajícím ohništěm :). Na místo dorazily krom naší jednotky, dále SDH Sněžné, Kuklík, Jimramov a profesionální jednotka HZS Ždár nad Sázavou.  
 
PF 2015
Příjemné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok 2015 přeje všem SDH Daňkovice.
 
Podzimní kolo soutěže Plamen - Újezd
Dne 18.10. 2014 jsme se s mladými hasiči žůčastnili podzimního kola soutěže Plamen v Újezdě. Družsto mladších dětí obsadilo 4. místo ze 27 zůčastněných družstev, což považujeme za super umístění !!!  Výsledky kategorie mladší naleznete zde , kategorie starší zde . Fotografie z akce zde.
 
Memorial Jana Dřínka a Karla Herolda
Dne 13.9. 2014 se se družstva žen a mužů zúčastnila soutěže Memorialu Jana Dřínka a Karla Herolda ve Žďáře nad Sázavou. Soutěž byla opět perfektně připravená, klobouk dolů před pořadateli. Spoustu hostů z kraje, velení hasičů atd. Celkem 38 soutěžních družstev, hodnotné ceny, super paráda. Družstvu žen se letos dařilo a očekávání bylo to nejvyšší. Čas pří útoku se podařil hezký, ale drobná chybička a +10 trestný znamenalo 4. místo. Družstvo mužů tentokrát udělalo při útoku 3 drobné chybky a čas 47s znamenal 2. místo, což v konkurenci 25 družstev bylo hezké. Výsledky naleznete zde . Fotografie z akce zde. Vše by bylo v pohodě, kdyby jsme se nepodívali na útoky ostatních soutěžních družstev a hodnocení rozhodčích :(. Jak je možné, že za stejnou chybu rozhodčí jednou trestné dávají a jednou ne? Na nakto velké soutěži je to trošičku ostuda. Daňkovice tentokrát problém neměly, ale co Fair-Play vůči ostatním soutěžním družstvům ???  
 
Bohdalovský pohár
Dne 6.9. 2014 se družstva dětí, žen a mužů zůčastnila soutěže O Bohdalovský pohárDružstvo mladších dětí obsadilo 6. místo. Družstvo starších dětí obsadilo 7. místo. Družstvu žen a družstvu mužů se soutěž podařilo vyhrát, ale bylo to o "chlup" :) . Výsledky naleznete zde . Fotografie z akce zde
 
Noční soutěž - Herálec
Dne 16.8. 2014 se družstvo mužů zůčastnilo noční soutěže v Herálci. I přes stížené noční podmínky se družstvu podařilo soutěž vyhrát :). Výsledky naleznete zde . Fotografie z akce zde. Pořadatelé bych pochválil za zajímavý nápad, "malinký" problémek :) s výkladem pravidel se naštěstí vysvětlil :) .
 
Technická pomoc - Svratka
Dne 3.8. 2014 se jednotka SHD podílela na technické pomoci po prudkých přívalových deštích ve Svratce. Na místě provedla odčerpání vody ze zatopených sklepů. Fotografie z akce zde.
 
O pohár starosty Sázavy
Dne 12.7. 2014 se družstva žen a mužů zůčastnila soutěže O pohár starosty Sázavy. Ženám se podařilo obhájit loňské vítězství :) a družstvo mužů po hezkém čase 42,72s taky vyhrálo :). Výsledky naleznete zde . Fotografie z akce zde.
 
Okresní soutěž - Věchnov
Dne 21.6. 2014 se družstva žen a mužů zůčastnila Okresní soutěže ve Věchnově. Ženám se podařily všechny čtyři disciplíny na jedničku :) a zaslouženě vyhrály :) . Družstvo mužů po chybkách na útoku obsadilo šesté místo. Výsledky žen naleznete zde , mužů  zde . Fotografie z akce zde.
 
Okrsková soutěž - Kuklík
Dne 7.6. 2014 se družstva dětí, žen a mužů zůčastnila Okrskové soutěže pořádané na Kuklíku. Kategorii dětí vyhrálo družstvo mladších před družstvem starších. Ženy konkurentky tentokrát neměly, ale čas na útoku 53,20s byl i mezi muži druhý nejrychlejší. Družstvo mužů se blýsklo na útoku časem 44,92s což znamenalo vítězství.  Za nejrychlejší čas v požárním útoku získalo družstvo mužů memoriál Václava Buriana. Výsledky naleznete zde. Fotografie z akce zde.
 
Jarní kolo soutěže Plamen
Dne 31.5. 2014 jsme se s mladými hasiči po zimní přípravě žůčastnili jarního kola soutěže Plamen v Hamrech nad Sázavou.Výsledky kategorie mladší naleznete zde , kategorie starší zde . Fotografie z akce zde.
 
Výlet k HZS Žďár nad Sázavou
Dne 3.5. 2014 jsme s mladými hasiči vyrazili na výlet k HZS Žďár nad Sázavou. Celou hasičskou stanicí nás provedl a ukázal nám profesionální hasič Stanislav Kříž, za což mu děkujeme. Fotografie z akce zde.
 
Noční hlídka - Březiny
Dne 26-27.4. 2014 se družstvo mužu zůčastnilo soutěže Noční hlídka, kterou pořádalo SDH Březiny. Do soutěže jsme šli s tím, že získáme nové zkušenosti a ověříme si, jak jsme na to vědomostně a fyzicky. Celé družstvo po celou soutěž makalo na 100% a při vyhlášení výsledků jsme byli mile překvapeni :). Soutěž se nám podařilo vyhrát, výsledky naleznete zde. Fotografie z akce zde.
 
Výlet do Mutěnic
Dne 8.2. 2014 hasiči vyrazili na výlet do Mutěnic. Po příjezdu nám místní velitel SDH ukázal hasičárnu a vybavení zásahového vozidla (SDH Mutěnice jsou v JPO 3). Následovala prohlídka muzea a cíl výletu :) jeden z místních sklípků, kde se ochutnávalo až do pozdních hodin :). Celý výlet se vydařil, těšíme se na další :). Fotografie z akce zde.
 
PF 2014
Příjemné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok 2014 přeje všem SDH Daňkovice
 
Zdobení vánočního stromku
Dne 30.11. 2013 hasiči ozdobili obecní vánoční stromek. Fotografie z akce zde.
 
Požár kontejneru s komunálním odpadem
Dne 3.11. 2013 v 22:10 jednotka zlikvidovala požar komunálního odpadu v plechovém kontejneru.
 
Vzpomínka na Petra
I když tu už není, vzpomínky nám zůstávají.... Fotografie zde.
 
Memorial Jana Dřínka
Dne 14.9. 2013 se se družstva mužů a žen zúčastnila soutěže Memorialu Jana Dřínka ve Žďáře nad Sázavou. Tato soutěž je vždy velice hezky připravena a díky hojné účasti družstev, považována jako vysoce prestižní. Je to takový vrchol sezóny v požární klasice. Družstvo žen bylo po dvou vyhraných závodech hezky rozjeté, ale tentokrát to bohužel nevyšlo.Několik chyb posunulo výsledný čas na konec výsledkové listiny - 10. místo. To se ovšem ve sportu stává, jednou jsi dole, jednou nahoře a to je na tom to hezké :-). Družstvo mužů se blýsklo super časem 41.71 s !!! , ale smolná chybka (č.1 nedalo půlspojku do ruky) znamenala +10 trestných sekund. Proti rozhodnutí jsme se odvolali, protože v pravidlech pro tento rok tato věc nebyla uvedena. Protest byl uznán. Bohužel na konci soutěže si rozhodčí zavolal velitele a sdělil mu, že dodatečně dostáváme +10 trestných, za nepoužití klíče na rozdělovači, které nám údajně původně odpustil (č.3 s chybou nesouhlasil). Ani tato věc nebyla v pravidlech uvedena, ale údajně řečena na rozpravě velitelů. Čas 51.71 s znamenal 4. místo. Video doma ukázalo, že klíč na rozdělovači použit byl. Čas nevrátíme a i toto se bohužel ve sportu stává :-(. Fotografie z akce zde.
 
Bohdalovský pohár
Dne 7.9. 2013 se se družstva mužů, žen i dětí zúčastnila soutěže O Bohdalovský pohár. Družstvo mladších dětí obsadilo 5. místo. Družstvo starších dětí obsadilo hezké 3. místo. Družstvo žen soutěž vyhrálo v rekordním čase 53.25 s !!! Družstvo mužů předvedlo taky hezký útok, ale trošičku sporných 10 trestných, čas posunulo na 53.75 s , což stačilo na hezké 2. místo. Fotografie z akce zde.
 
O pohár starosty Sázavy
Dne 13.7. 2013 se se družstva mužů a žen zúčastnila soutěže O pohár starosty Sázavy. Družstvo žen soutěž vyhrálo, družstvo mužů obsadilo hezké 2. místo. Fotografie z akce zde.
 
Technická pomoc - zprůchodnění ucpané kanalizace

Dne 25.6. 2013 na žádost ZD Sněžné, provedla jednotka SDH Daňkovice zprůchodnění ucpané kanalizace do jímky v odchovně mladého dobytka v Daňkovicích. Při zásahu byl použit kanálový krtek napojený na PPS 12. Fotografie z akce zde.

 
Okresní soutěž - Bobrová
Dne 15.6. 2013 se družstva mužů a žen zúčastnila Okresní soutěže v Bobrové. Družstvo mužů obsadilo 5. místo. Družstvo žen se přetahovalo o místo nejvyšší , ale po drobných chybyčkách, obsadilo hezké 3. místo. Fotografie z akce zde.
 
Okrsková soutěž - Daňkovice
Dne 25.5. 2013 se družstva mužů a žen zúčastnila Okrskové soutěže pořádané tentokrát na domácí půdě. Obě družstva i přes drobné 10s chybičky :) obsadila 1. místa.  Za nejrychlejší čas v požárním útoku získalo družstvo mužů memoriál Václava Buriana. Fotografie z akce zde.
 
Okrsková hasičská soutěž 2013
 
Dne 25.5.2013 SDH Daňkovice pořádá hasičskou soutěž okrsku Sněžné. Plakát akce zde. Více info na Tel.: 724/268683
 
 
PF 2013
Příjemné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok 2013 přeje všem SDH Daňkovice. 
 
Zdobení vánočního stromku
Dne 1.12. 2012 hasiči ozdobili obecní vánoční stromek. Fotogra

© 2012 SDH Daňkovice    |    Příhlášení do administrace    |    Design by Zelda